D2EA0C9B-AF33-480A-AFC0-B533CB8E8732.JPG

Nazywam się Marta Kłos i jestem dyplomowanym dietetykiem.

Przekonam Cię, że dieta i zdrowe odżywianie to nie pasmo wyrzeczeń, oraz że chcąc spełnić wszystkie cele sylwetkowe

i zdrowotne nadal możesz jeść pizzę i ulubione naleśniki!

Na co dzień współpracuję z kobietami pomagając im przywrócić pełnię zdrowia hormonalnego - specjalizuję się w dietoterapii takich chorób jak PCOS, endometriozainsulinooporność i choroby tarczycy.  Jeżeli którakolwiek z wymienionych dolegliwości Cię dotyczy, dobrze trafiłaś :)

Dzięki zdrowej diecie skutecznie pomagam kobietom zwiększać ich płodność i zdrowo zachodzić w ciążę jak i ją utrzymać - układam jadłospisy i zalecenia ściśle dopasowane do potrzeb, wyników badań i trybu życia każdej ciężarnej pacjentki, dzięki czemu przyczyniam się do wydania na świat zdrowego potomstwa!

Dodatkowo dopasowuję dietę oraz zalecenia do indywidualnych potrzeb każdej pacjentki – jeżeli nie wyobrażasz sobie swojej diety bez pizzy czy naleśników to możesz mieć pewność, że na diecie ze mną nie będziesz musiała z nich rezygnować!

  • Znajdziesz mnie na instagramie :)

ZNAJDZIESZ MNIE NA INSTAGRAMIE :)

SPRAWDŹ OPINIE MOICH PACJENTÓW!
0118CB4B-AD37-4981-8ABA-CE127C3EE8DA.JPG

Dalia

Aktualnie po 10 miesięcznej współpracy ważę 14kg mniej, a co najważniejsze zrozumiałam, że zjadając batonika, nie przytyję. Nie mam już zero-jedynkowego podejścia do odżywiania. Bardzo Ci dziękuję Martuś - zmieniłaś moje nawyki, a przy okazji życie!!! <3

Wszystkie zalecenia żywieniowe, którymi dzielę się z moimi pacjentami są oparte na literaturze naukowej – dzięki temu masz pewność, że moja na pewno wiedza pomoże Ci w uzyskaniu pożądanych efektów - utracie tkanki tłuszczowej, poprawie swojego zdrowia czy zdrowym odżywianiu podczas ciąży i karmienia piersią.

Udowadniam, że „zdrowe” i „smaczne” to realne połączenie! – Posiłki, które planuję w jadłospisach są nie tylko bogactwem witamin i składników mineralnych, ale także dzięki niepowtarzalnemu smakowi na zawsze wpisują się do ulubionych potraw wielu z moich pacjentek!

Ukończyłam studia Dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, dzięki czemu masz pewność, że moja wiedza z zakresu dietoterapii w chorobach o podłożu hormonalnym jest na bardzo wysokim poziomie. Aktualnie cały czas doszkalam się na wszelkiego rodzaju kursach i szkoleniach, aby móc dzielić się z moimi pacjentkami aktualną i najwyższej jakości wiedzą dietetyczną. 

Obecnie kończę również studia na kierunku psychodietetyka, możesz więc być pewna, że podczas naszej współpracy oprócz zmiany nawyków żywieniowych nauczę Cię także zdrowego podejścia do diety i swojego ciała!

 

 

Jak mogę Ci pomóc?

Przede wszystkim zachęcam Cię do sprawdzenia mojej oferty, gdyż to właśnie tam wyjaśniam na czym polega współpraca ze mną. Jeżeli interesuje Cię jednorazowa pomoc w zakresie dietetyki, możesz skorzystać z konsultacji dietetycznej w formie online. Jeżeli chciałabyś wypróbować jadłospisów, który dostosowuję do Twoich potrzeb według wypełnionego przez Ciebie kwestionariusza zachęcam Cię do sprawdzenia opcji planów żywieniowych. Jeżeli jednak potrzebna jest Ci kompleksowa opieka dietetyczna, polegająca nie tylko na pracy z jadłospisem i cyklicznych konsultacjach, ale także na stałym kontakcie - idealnie sprawdzi się współpraca indywidualna!

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE PRZEZ PODOPIECZNYCH...