95126406_2596352947350303_84837849692005
  • Znajdziesz mnie na instagramie :)

ZNAJDZIESZ MNIE NA INSTAGRAMIE :)

HEJ! TUTAJ TWÓJ DIETETYK!

Nazywam się Marta Kłos i jestem dyplomowanym dietetykiem.

Stworzyłam tę stronę, aby przekonać Cię, że odchudzanie może być łatwe, przyjemne, i że chcąc spełnić wszystkie cele sylwetkowe nadal możesz jeść pizzę i ulubione naleśniki!

Dietetyka to nie tylko zawód, który wykonuję na co dzień, ale przede wszystkim moja WIELKA PASJA! Właśnie dlatego w każdą współpracę wkładam całe serce, a moi podopieczni dostają ode mnie dokładnie tego, co potrzebują - idealnie dopasowanej diety, konsultacji, na których mogą pochwalić się swoimi osiągnięciami i podzielić wszystkimi wątpliwościami

i stopniowej zmiany dotychczasowych nawyków żywieniowych bez przewracania dotychczasowego życia do góry nogami. 

Moim głównym celem jako dietetyka jest wybicie Ci z głowy wszystkich "diet cud" i rozgraniczania produktów na te

"dobre i złe". Przekonam Cię, że możesz jeść wszystko to, co lubisz i co jadłeś do tej pory, poprawiać stan swojego zdrowia
i osiągać cele sylwetkowe. Myślisz, że dieta to wieczna głodówka? Moi podopieczni często nie mogą dojeść porcji rozpisanej w jadłospisie, a głód pamiętają jedynie z czasów przed stosowaniem diety. 

 

Doskonale rozumiem problemy, z jakimi zmagają się moi podopieczni - stres związany ze złym postrzeganiem swojej sylwetki, presja otoczenia, aby wyglądać tak, jak od nas tego oczekuje i złe postrzeganie zdrowego odżywiania mnie też doprowadziły kiedyś w ciemny zaułek zwany "zaburzeniami odżywiania". Teraz, kiedy wyszłam z anoreksji i kompulsywnego zajadania emocji, doskonale zdaję sobie sprawę, jak trudny i pracochłonny może być dla wielu z nas proces zmiany nawyków żywieniowych i odchudzania. Dzięki swojemu doświadczeniu umiem postawić się w sytuacji moich podopiecznych i wiem jak ułożyć dietę nie tylko odpowiednio zbilansowaną i odżywczą, ale także umożliwić im jak najprostsze jej przestrzeganie. Pokazuję wszystkich swoim pacjentom, że nie muszą gonić za niedoścignionym ideałem piękna, a o siebie i swoje ciało powinni dbać przede wszystkim ze względu na zdrowie.

Z wielką przyjemnością pogłębiam swoją wiedzę studiując kolejne prace naukowe i książki o tematyce dietetycznej, a także biorę udział w konferencjach naukowych i kolejnych szkoleniach dla specjalistów w dziedzinie dietetyki. Dzięki temu wiem, jak podchodzić do pacjentów z różnymi chorobami dietozależnymi i jaki rodzaj dietoterapii będzie najlepszy dla każdej z nich. Swoją wiedzę opieram wyłącznie na badaniach naukowych - możesz być więc pewny, że moja dieta Ci pomoże!

Poza pracą moją wielką pasją jest gotowanie - z racji mojej miłości do Włoch szczególnie umiłowałam sobie kuchnię śródziemnomorską! Udowadniam moim podopiecznym i wszystkim odwiedzającym moją stronę internetową, że zdrowa kuchnia nie musi być nudna i składać się z produktów, których nazwy nie potrafią nawet wymówić. Możesz nadal jeść chleb, makaron i ziemniaki - moi podopieczni z nich nie zrezygnowali i osiągnęli efekty, po które się do mnie zgłosili :) Mało tego, wielu z nich dzięki moim przepisom odkryło nowe smaki i zaraziło się miłością do gotowania!

 Jeśli chcesz spróbować któregoś z nich, zajrzyj koniecznie do sekcji PRZEPISY :)

Zdrowy styl życia to nie tylko zdrowe i racjonalne odżywianie, ale także regularne uprawianie aktywności fizycznej, która sprawia nam przyjemność! Dla mnie bez wątpienia jest to JOGA i BIEGANIE.

W sekcji BLOG znajdziesz wiele przydatnych artykułów poświęconych tym właśnie aktywnościom. Jeśli chciałbyś zacząć uprawiać którąś z nich lub jesteś zainteresowany moimi doświadczeniami, a może szukasz inspiracji?

Moje posty na pewno Ci pomogą :)

Jeśli chcesz poprawić stan swojego zdrowia, szukasz pomocy w zmianie dotychczasowego sposobu odżywiania, chcesz w końcu zmienić swoje nawyki, raz na zawsze osiągnąć sylwetkę, o której zawsze marzyłeś - przejdź od razu do sekcji WSPÓŁPRACA :)