OFERTA INDYWIDUALNA

KONSULTACJE DIETETYCZNE ONLINE

Jest to idealna forma współpracy dla osób potrzebujących indywidualnej porady dietetycznej. Odpowiadam na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące dotychczasowego sposobu odżywiania oraz udzielam wskazówek żywieniowych, które pomogą Ci w prosty sposób udoskonalić Twoją dietę i tym samym -komfort życia.

Możesz poprosić o przeanalizowanie Twoich wyników badań oraz poradę dotyczącą dietoterapii w chorobach takich jak Hashimoto, Insulinooporność, Cukrzyca, PCOS i innych chorobach autoimmunologicznych. 

Po konsultacjach otrzymujesz pełny raport na adres mailowy, w którym znajdują się między innymi INDYWIDUALNE ZALECENIA ŻYWIENIOWE, OBLICZONE PRZE DIETETYKA ZAPOTRZEBOWANIE NA ENERGIĘ I MAKROSKŁADNIKI oraz EWENTUALNE ZALECENIA SUPLEMENTACYJNE.

Możliwe formy konsultacji online: telefoniczna lub video rozmowa. Podczas zgłoszenia wybierz formę, która najbardziej Ci odpowiada. Termin konsultacji jednorazowej
zarówno w formie stacjonarnej jak i online dostosujemy do Twoich potrzeb

SPRAWDŹ OPINIE MOICH PACJENTÓW!
0118CB4B-AD37-4981-8ABA-CE127C3EE8DA.JPG

Dalia

Aktualnie po 10 miesięcznej współpracy ważę 14kg mniej, a co najważniejsze zrozumiałam, że zjadając batonika, nie przytyję. Nie mam już zero-jedynkowego podejścia do odżywiania. Bardzo Ci dziękuję Martuś - zmieniłaś moje nawyki, a przy okazji życie!!! <3

POZNAJ INNE USŁUGI INDYWIDUALNE